Néhány éve a Nyíregyháza Blue Sharks cápákat fogadott örökbe, a Nyíregyháza Spartacus szintén megállapodott az Állatparkkal, most pedig a Nyíregyházi Sportcentrum fogadta örökbe a fehér oroszlánt.

Irányított véradás

2019. máj. 23., csütörtök 12:08

A Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft., a Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. és a Magyar Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nyíregyházi szervezete irányított véradást szervez
a női kosárlabdázás egyik legnagyobb reménységének, a 19 éves Gereben Lívia részére.

60 méteres síkfutás a Városi Stadion rekortánján. Az ovisok annyira koncentráltak, hogy nem zavarták őket a felfestett vonalak sem, így mindenki abban a sávban futott, amelyben tudott. Nyíregyháza óvodásai számára hirdették meg a hagyományos atlétikai versenyt, melyre a város számos intézményéből érkeztek gyerekek.

Immár hatodik alkalommal rendezik meg a Szépkorúak Nyíregyházi Sporttalálkozóját május 23-ikán a Városi Stadionban. A 700 résztvevők jórésze a város 35 nyugdíjasklubjából érkezik, de neveztek egyénileg is. A szépkorúak nyolc sportágban és 14 versenyszámban mérhetik össze tudásukat.

1. oldal / 123